Bal Walentynkowy 2012

Zapraszamy na Charytatywny Bal Walentynkowy

Fundacja RozwójLepsza Przyszłość zaprasza na wspaniały bal organizowany 11.02.2012 r. o godzinie 20.00 w gospodarstwie agroturystycznym w Korablewie k. Bełchatowa. Gospodarzami balu będą lekarze z Kliniki Wolmed.

Fundacja powstała w 2004 roku przy Klinice Wolmed. Opiekuje się osobami uzależnionymi, cierpiącymi na depresję i zaburzenia psychiczne, dziećmi z rodzin zagrożonych patologią. Organizuje również cykliczne konferencje naukowe lekarzy, upowszechniając wiedzę o zagrożeniach zdrowia psychicznego i nowoczesnych metodach leczenia.
Setki osób w trudnej sytuacji finansowej korzystają z bezpłatnych porad specjalistów, w czasie „Dni Otwartych”, które fundacja adresuje do chorych bądź zagrożonych depresją, nerwicą, psychozami, chorobą Altzhaimera i Parkinsona.
Dochód z koncertów i działań charytatywnych ( ostatni z udziałem biskupa Antoniego Długosza) przekazywany jest bezpośrednio do podopiecznych w trudnej sytuacji losowej.     

Zaproszenie na bal  – 100 od osoby, 200 od pary.
Na wpłaty na konto fundacji oczekujemy do 05.02.2012 r.

Nr  konta: 41 1020 3958 0000 9402 0069 2822

Kontakt telefoniczny: (44) 635-63-03
Forma własności: Fundacje
KRS: 0000210950
Działa od 28 czerwca 2004 r.
 

Inne Aktualności

Cennik

26 / 12 / 2019

Weekendowa terapia dla osób uzależnionych - ostatnie wolne miejsca

24 / 12 / 2019
Jesteś uzależniony od alkoholu? Chciałbyś się leczyć, ale pracujesz zawodowo i nie możesz sobie pozwolić na dłuższą absencję w pracy? Możemy Ci pomóc! Klinika Wolmed oferuje walkę z uzależnieniem w formie odpłatnej terapii weekendowej. W dniach wolnych od pracy przyjedź do nas, weź udział w...

Zapraszamy na warsztat dla małżeństw i par

23 / 12 / 2019
Klinika Wolmed organizuje weekendowy warsztat dla par. Jest przeznaczony dla małżeństw i par, które chcą ze sobą być, w których nie ma przemocy psychicznej i fizycznej, ani alkoholizmu. Uczestnicząc w nich możesz: poprawić komunikację w relacji uświadamiając sobie różnice w...

Zawodnicy PGE Skry Bełchatów pod opieką Kliniki Wolmed

28 / 05 / 2019
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Klinika Wolmed podpisała umowę z PGE Skrą Bełchatów za świadczenie usług medycznych m.in. w zakresie oceny bieżącej kondycji psychicznej zawodników, treningu motywacji do rywalizacji, czy wsparciu osoby kontuzjowanej. W bieżącym sezonie zawodnicy wezmą...

Klinika VIP

Skuteczność, Komfort, Dyskrecja

Leczymy uzależnienia

Uzależnienie to nabyta silna potrzeba fizyczna i psychiczna stałego zażywania jakiejś substancji chemicznej, bądź dokonywania nałogowych zachowań.

Nasza Klinika prowadzi odtrucia poalkoholowe, polekowe i ponarkotykowe, których głównym celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn wywołujących objawy zatrucia oraz złagodzenie objawów zespołu abstynencyjnego, występującego w wyniku nadużywania substancji uzależniających. Leczymy także uzależnienia od hazardu, zakupów, internetu, pracy, seksu i inne.

Odtruwanie polega na podawaniu przez kilka dni na specjalnej sali detoksykacyjnej płynów infuzyjnych, leków, witamin, krystaloidów i uzupełnianiu poziomu elektrolitów.

INFORMACJE DLA PACJENTÓW

Zabierz ze sobą jadąc do ośrodka:
  • dokumentację medyczną z dotychczasowego leczenia, dowód osobisty, dowód ubezpieczenia 
  • przyjmowane dotychczas leki
  • strój sportowy, wygodne obuwie
  • strój kąpielowy, klapki

BEZPŁATNE KONSULTACJE

poniedziałek, wtorek i czwartek
w godz. 9:00-10:00
tel. (44) 635 63 03

POSZUKAJ POMOCY

Tysiące ludzi odnalazło drogę do abstynencji i skutecznie uwolniło się od wyniszczających ich zdrowie problemów.

Odwiedź nasze poradnie: 
  • Łódź
  • Piotrków Trybunalski
  • Bełchatów
  • Pajęczno
  • Szczerców

UMÓW WIZYTĘ

tel:  44 635 63 03