Bezpłatne konsultacje psychiatryczne

W związku z obchodzonym 23 lutego Ogólnopolskim Dniem Walki z Depresją Klinika Wolmed organizuje Tydzień Walki z Depresją i zaprasza na bezpłatne konsultacje psychiatryczne, które odbędą się dniach 23-27 lutego w Poradni Zdrowia Psychicznego przy ul. Opalowej 9 w Bełchatowie. Zapisy pod nr tel. 44/633-78-99. Patronat nad Tygodniem Walki z Depresją objęła prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska.

Lekarze psychiatrzy zapraszają zwłaszcza osoby cierpiące na zaburzenia nastroju, zaburzenia snu, niezdiagnozowane bóle somatyczne, a także osoby przewlekle chore, odczuwające pogorszenie kondycji psychicznej, rodziny zaniepokojone stanem swoich bliskich, osoby uzależnione i nadużywające alkohol oraz inne środki psychoaktywne.

Depresja, według Światowej Organizacji Zdrowia, jest na 4. miejscu spośród najpoważniejszych chorób na świecie. Nieleczona może doprowadzić do samobójstwa, dlatego też nie wolno lekceważyć objawów pojawiających się u osoby chorej. A jakiego rodzaju mogą być wysyłane przez nią sygnały? Depresja objawia się obniżonym nastrojem i napędem, brakiem zainteresowań, uczuciową obojętnością, spowolnieniem w życiu codziennym, problemami ze snem oraz utratą masy ciała. Są to symptomy, które mogą zaniepokoić - diagnozę postawi lekarz specjalista psychiatra. Z szacunków polskich specjalistów wynika, że w naszym kraju ok. półtora miliona osób jest dotkniętych zaburzeniami depresyjnymi. A nawet połowa z nich nie korzysta z pomocy medycznej. Nierozpoznanie depresji w niektórych przypadkach jest bardzo niebezpieczne, nieleczona może bowiem prowadzić do samobójstwa. Dlatego nie należy lekceważyć sygnałów, które wysyła osoba chora. Pomoc lekarska udzielona w odpowiednim czasie i wsparcie bliskich mogą pomóc pokonać chorobę w jej wczesnym stadium oraz – w pewnych przypadkach - zapobiec tragedii.

 

 

logo nowe            herb -pelny kolor

Inne Aktualności

Cennik

26 / 12 / 2019

Weekendowa terapia dla osób uzależnionych - ostatnie wolne miejsca

24 / 12 / 2019
Jesteś uzależniony od alkoholu? Chciałbyś się leczyć, ale pracujesz zawodowo i nie możesz sobie pozwolić na dłuższą absencję w pracy? Możemy Ci pomóc! Klinika Wolmed oferuje walkę z uzależnieniem w formie odpłatnej terapii weekendowej. W dniach wolnych od pracy przyjedź do nas, weź udział w...

Zapraszamy na warsztat dla małżeństw i par

23 / 12 / 2019
Klinika Wolmed organizuje weekendowy warsztat dla par. Jest przeznaczony dla małżeństw i par, które chcą ze sobą być, w których nie ma przemocy psychicznej i fizycznej, ani alkoholizmu. Uczestnicząc w nich możesz: poprawić komunikację w relacji uświadamiając sobie różnice w...

Zawodnicy PGE Skry Bełchatów pod opieką Kliniki Wolmed

28 / 05 / 2019
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Klinika Wolmed podpisała umowę z PGE Skrą Bełchatów za świadczenie usług medycznych m.in. w zakresie oceny bieżącej kondycji psychicznej zawodników, treningu motywacji do rywalizacji, czy wsparciu osoby kontuzjowanej. W bieżącym sezonie zawodnicy wezmą...

Klinika VIP

Skuteczność, Komfort, Dyskrecja

Leczymy uzależnienia

Uzależnienie to nabyta silna potrzeba fizyczna i psychiczna stałego zażywania jakiejś substancji chemicznej, bądź dokonywania nałogowych zachowań.

Nasza Klinika prowadzi odtrucia poalkoholowe, polekowe i ponarkotykowe, których głównym celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn wywołujących objawy zatrucia oraz złagodzenie objawów zespołu abstynencyjnego, występującego w wyniku nadużywania substancji uzależniających. Leczymy także uzależnienia od hazardu, zakupów, internetu, pracy, seksu i inne.

Odtruwanie polega na podawaniu przez kilka dni na specjalnej sali detoksykacyjnej płynów infuzyjnych, leków, witamin, krystaloidów i uzupełnianiu poziomu elektrolitów.

INFORMACJE DLA PACJENTÓW

Zabierz ze sobą jadąc do ośrodka:
  • dokumentację medyczną z dotychczasowego leczenia, dowód osobisty, dowód ubezpieczenia 
  • przyjmowane dotychczas leki
  • strój sportowy, wygodne obuwie
  • strój kąpielowy, klapki

BEZPŁATNE KONSULTACJE

poniedziałek, wtorek i czwartek
w godz. 9:00-10:00
tel. (44) 635 63 03

POSZUKAJ POMOCY

Tysiące ludzi odnalazło drogę do abstynencji i skutecznie uwolniło się od wyniszczających ich zdrowie problemów.

Odwiedź nasze poradnie: 
  • Łódź
  • Piotrków Trybunalski
  • Bełchatów
  • Pajęczno
  • Szczerców

UMÓW WIZYTĘ

tel:  44 635 63 03