logo2

Bezpłatne porady w związku z Dniem Walki z Depresją

Czy słyszycie czasem: – Weź się w garść! Nie siedź ciągle w domu! Niech ci się wreszcie zachce... chcieć!
A Wy nie macie ochoty na nic, towarzyszy Wam obojętność, apatia, często płaczecie bez powodu, nie możecie spać, nie macie apetytu... Takie objawy możecie mnożyć i po jakimś czasie zaczynają Was poważnie niepokoić... Zastanawiacie się, czy nie cierpicie na depresję? Nie ma co zwlekać, nie wolno lekceważyć niepokojących sygnałów – trzeba skonsultować się z lekarzem psychiatrą lub psychologiem.


23 lutego przypada Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Jak co roku z tej okazji Instytut Zdrowia i Równowagi Psychicznej Kliniki Wolmed w Bełchatowie (ul. Opalowa 9) w dniach 22-26 luty organizuje Tydzień Walki z Depresją, w ramach którego będzie można skorzystać z bezpłatnej porady psychiatry lub psychologa. Zapisy pod nr tel. 44 633-78-99.

Patronat nad Tygodniem Walki z Depresją objęła prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska oraz starosta bełchatowski - Waldemar Wyczachowski.

depresja

Inne Aktualności

JAK DZIAŁA KORONAWIRUS?

05 / 03 / 2020
Kliknij na zdjęcie, aby obejrzeć

JAK DZIAŁA WIRUS?

03 / 03 / 2020
JAK DZIAŁA WIRUS ?Wirusy są jednymi z najbardziej tajemniczych tworów na naszej planecie. Chociaż odkryto je w 1892 roku, to do dzisiaj wiele ich cech i właściwości pozostaje nieznanych. Jednak chyba najciekawszym aspektem wirusów jest to, że tak naprawdę nie są one żywe. Nie posiadają organów...

ZMIANA TERMINU TERAPII HAZARDOWEJ

01 / 03 / 2020
KLINIKA WOLMED informuje, że w trosce o dobro pacjentów zmianie ulega termin terapii dla osób uzależnionych od hazardu, zaplanowany na 16 marca 2020r. O nowym terminie rozpoczęcia turnusu będziemy informować telefonicznie zapisanych pacjentów, na FB oraz na www.wolmed.pl

Klinika VIP

Skuteczność, Komfort, Dyskrecja

Leczymy uzależnienia

Uzależnienie to nabyta silna potrzeba fizyczna i psychiczna stałego zażywania jakiejś substancji chemicznej, bądź dokonywania nałogowych zachowań.

Nasza Klinika prowadzi odtrucia poalkoholowe, polekowe i ponarkotykowe, których głównym celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn wywołujących objawy zatrucia oraz złagodzenie objawów zespołu abstynencyjnego, występującego w wyniku nadużywania substancji uzależniających. Leczymy także uzależnienia od hazardu, zakupów, internetu, pracy, seksu i inne.

Odtruwanie polega na podawaniu przez kilka dni na specjalnej sali detoksykacyjnej płynów infuzyjnych, leków, witamin, krystaloidów i uzupełnianiu poziomu elektrolitów.

INFORMACJE DLA PACJENTÓW

Zabierz ze sobą jadąc do ośrodka:
  • dokumentację medyczną z dotychczasowego leczenia, dowód osobisty, dowód ubezpieczenia 
  • przyjmowane dotychczas leki
  • strój sportowy, wygodne obuwie
  • strój kąpielowy, klapki
Na wniosek Pacjenta możliwe jest wykonanie kserokopii jego dokumentacji medycznej. Odpłatność usługi wynosi 0,35 zł za każdą stronę.

BEZPŁATNE KONSULTACJE

poniedziałek, wtorek i czwartek
w godz. 9:00-10:00
tel. (44) 635 63 03

POSZUKAJ POMOCY

Tysiące ludzi odnalazło drogę do abstynencji i skutecznie uwolniło się od wyniszczających ich zdrowie problemów.

Odwiedź nasze poradnie: 
  • Łódź
  • Piotrków Trybunalski
  • Bełchatów
  • Pajęczno
  • Szczerców
Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Pacjentów Klinika Wolmed jest obiektem monitorowanym.

UMÓW WIZYTĘ

tel:  44 635 63 03