logo2

Konferencja naukowa w Klinice Wolmed

Klinika Wolmed po raz kolejny była organizatorem Konferencji Naukowej dla psychologów, terapeutów oraz lekarzy. Tym razem tematyka dotyczyła terapii osób uzależnionych od hazardu. Temat spotkania to „Nowoczesne metody i techniki terapeutyczne”. Konferencja odbyła się w siedzibie Kliniki w Dubiu i wzięło w niej udział ponad 60 psychologów, terapeutów oraz lekarzy. Wśród wykładowców znaleźli się prof. Lucyna Golińska, Magdalena Kotyza, Magdalena Smaś-Myszczyszyn, Karina Stasiak oraz Lech Cierpioł.

 

Temat konferencji okazał się interesujący dla psychologów i terapeutów, którzy mogli między sobą wymieniać poglądy dotyczące problemu hazardu oraz uzależnień behawioralnych w ogóle. Nie zabrakło też zagadnień związanych z trudnością w pracy terapeutycznej z pacjentami uzależnionymi jednocześnie od hazardu i substancji psychoaktywnych. Konferencja miała formę wykładów oraz warsztatów, dających możliwość czynnego udziału w dyskusji i omówienia problemów, z którymi terapeuci na co dzień spotykają się w swojej pracy. Fakt, że się szkolą i pogłębiają wiedzę oraz swój warsztat z pewnością pozytywnie wpłynie na jakość ich pracy z pacjentami uzależnionymi.

 

 

 

20150526 wykladowcy RAZEM

Na zdj. od lewej: Lucyna Golińska, Magdalena Kotyza, Lech Cierpioł, Karina Stasiak, Magdalena Smaś-Myszczyszyn, Joanna Wysogląd-Wolniak i Sławomir Wolniak – właściciele Kliniki Wolmed, Liliana Mikła

 

20150526 karina stasiak

 

20150526 konferencja2

 

20150526 konferencja3

 

20150526 konferencja4

 

20150526 konferencja5

 

20150526 konferencja6

Inne Aktualności

BEZPŁATNA TERAPIA DLA HAZARDZISTÓW W KLINICE WOLMED

28 / 01 / 2020
Kolejny rok z rzędu Klinika Wolmed realizuje 6-tygodniową BEZPŁATNĄ terapię dla osób uzależnionych od hazardu. Pierwszy turnus już się rozpoczął, osoby chętne mogą zapisywać się na kolejne, które odbędą się w następujących terminach:16.03 - 25.04.2020r.17.08-26.09.2020r.5.10-7.11.2020r.Terapia...

Cennik

27 / 12 / 2019

Weekendowa terapia dla osób uzależnionych - ostatnie wolne miejsca

24 / 12 / 2019
Jesteś uzależniony od alkoholu? Chciałbyś się leczyć, ale pracujesz zawodowo i nie możesz sobie pozwolić na dłuższą absencję w pracy? Możemy Ci pomóc! Klinika Wolmed oferuje walkę z uzależnieniem w formie odpłatnej terapii weekendowej. W dniach wolnych od pracy przyjedź do nas, weź udział w...

Zapraszamy na warsztat dla małżeństw i par

23 / 12 / 2019
Klinika Wolmed organizuje weekendowy warsztat dla par. Jest przeznaczony dla małżeństw i par, które chcą ze sobą być, w których nie ma przemocy psychicznej i fizycznej, ani alkoholizmu. Uczestnicząc w nich możesz: poprawić komunikację w relacji uświadamiając sobie różnice w...

Klinika VIP

Skuteczność, Komfort, Dyskrecja

Leczymy uzależnienia

Uzależnienie to nabyta silna potrzeba fizyczna i psychiczna stałego zażywania jakiejś substancji chemicznej, bądź dokonywania nałogowych zachowań.

Nasza Klinika prowadzi odtrucia poalkoholowe, polekowe i ponarkotykowe, których głównym celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn wywołujących objawy zatrucia oraz złagodzenie objawów zespołu abstynencyjnego, występującego w wyniku nadużywania substancji uzależniających. Leczymy także uzależnienia od hazardu, zakupów, internetu, pracy, seksu i inne.

Odtruwanie polega na podawaniu przez kilka dni na specjalnej sali detoksykacyjnej płynów infuzyjnych, leków, witamin, krystaloidów i uzupełnianiu poziomu elektrolitów.

INFORMACJE DLA PACJENTÓW

Zabierz ze sobą jadąc do ośrodka:
  • dokumentację medyczną z dotychczasowego leczenia, dowód osobisty, dowód ubezpieczenia 
  • przyjmowane dotychczas leki
  • strój sportowy, wygodne obuwie
  • strój kąpielowy, klapki
Na wniosek Pacjenta możliwe jest wykonanie kserokopii jego dokumentacji medycznej. Odpłatność usługi wynosi 0,35 zł za każdą stronę.

BEZPŁATNE KONSULTACJE

poniedziałek, wtorek i czwartek
w godz. 9:00-10:00
tel. (44) 635 63 03

POSZUKAJ POMOCY

Tysiące ludzi odnalazło drogę do abstynencji i skutecznie uwolniło się od wyniszczających ich zdrowie problemów.

Odwiedź nasze poradnie: 
  • Łódź
  • Piotrków Trybunalski
  • Bełchatów
  • Pajęczno
  • Szczerców
Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Pacjentów Klinika Wolmed jest obiektem monitorowanym.

UMÓW WIZYTĘ

tel:  44 635 63 03