logo2

Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją- bezpłatne konsultacje rabat na leczenie stacjonarne

KOMUNIKAT

 

Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją-
bezpłatne konsultacje
rabat na leczenie stacjonarne
www.wolmed.pl

 

Od 20 do 24 lutego br. lekarze z kliniki Wolmedspecjaliści psychiatrii i psychoterapii organizują w poradniach w Bełchatowie i Pajęcznie bezpłatne konsultacje dla osób dotkniętych depresją i wynikającymi z niej zaburzeniami.
W dniach 19 - 25 lutego proponujemy także 10 procentowy rabat na terapię i leczenie stacjonarne w Klinice Wolmed w Dubiu k. Bełchatowa.
Rejestracja pod numerem telefonu - 44 635 63 03.

 

 

23 lutego obchodzimy międzynarodowy walki z depresją. Według danych Światowej Organizacji Zdrowia jest to czwarta najpoważniejsza choroba zdrowotna na świecie, jedna z głównych przyczyn samobójstw, uzależnień oraz zaburzeń psychosomatycznych. Jej objawem odczucia przejmującego smutku, beznadziejności, bezradności i braku wiary we własne siły. Chory poddaje się biernie swojej niemocy i pozwala otoczeniu na całkowite przejęcie kontroli nad swoim życiem. Często szuka ratunku i ucieczki w alkoholu, środkach przeciwbólowych, a nawet narkotykach czy hazardzie. Nie jest jednak w stanie znaleźć ukojenia. Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, że ciągłe złe samopoczucie, niepokój, różne infekcje czy bóle właśnie objawem nie zdiagnozowanej depresji.

 


Zapraszam na konsultacje
Sławomir Wolniak
Ordynator Kliniki Psychiatrycznej i Terapii Uzależnień Wolmed

 

Inne Aktualności

JAK DZIAŁA KORONAWIRUS?

05 / 03 / 2020
Kliknij na zdjęcie, aby obejrzeć

JAK DZIAŁA WIRUS?

03 / 03 / 2020
JAK DZIAŁA WIRUS ?Wirusy są jednymi z najbardziej tajemniczych tworów na naszej planecie. Chociaż odkryto je w 1892 roku, to do dzisiaj wiele ich cech i właściwości pozostaje nieznanych. Jednak chyba najciekawszym aspektem wirusów jest to, że tak naprawdę nie są one żywe. Nie posiadają organów...

ZMIANA TERMINU TERAPII HAZARDOWEJ

01 / 03 / 2020
KLINIKA WOLMED informuje, że w trosce o dobro pacjentów zmianie ulega termin terapii dla osób uzależnionych od hazardu, zaplanowany na 16 marca 2020r. O nowym terminie rozpoczęcia turnusu będziemy informować telefonicznie zapisanych pacjentów, na FB oraz na www.wolmed.pl

Klinika VIP

Skuteczność, Komfort, Dyskrecja

Leczymy uzależnienia

Uzależnienie to nabyta silna potrzeba fizyczna i psychiczna stałego zażywania jakiejś substancji chemicznej, bądź dokonywania nałogowych zachowań.

Nasza Klinika prowadzi odtrucia poalkoholowe, polekowe i ponarkotykowe, których głównym celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn wywołujących objawy zatrucia oraz złagodzenie objawów zespołu abstynencyjnego, występującego w wyniku nadużywania substancji uzależniających. Leczymy także uzależnienia od hazardu, zakupów, internetu, pracy, seksu i inne.

Odtruwanie polega na podawaniu przez kilka dni na specjalnej sali detoksykacyjnej płynów infuzyjnych, leków, witamin, krystaloidów i uzupełnianiu poziomu elektrolitów.

INFORMACJE DLA PACJENTÓW

Zabierz ze sobą jadąc do ośrodka:
  • dokumentację medyczną z dotychczasowego leczenia, dowód osobisty, dowód ubezpieczenia 
  • przyjmowane dotychczas leki
  • strój sportowy, wygodne obuwie
  • strój kąpielowy, klapki
Na wniosek Pacjenta możliwe jest wykonanie kserokopii jego dokumentacji medycznej. Odpłatność usługi wynosi 0,35 zł za każdą stronę.

BEZPŁATNE KONSULTACJE

poniedziałek, wtorek i czwartek
w godz. 9:00-10:00
tel. (44) 635 63 03

POSZUKAJ POMOCY

Tysiące ludzi odnalazło drogę do abstynencji i skutecznie uwolniło się od wyniszczających ich zdrowie problemów.

Odwiedź nasze poradnie: 
  • Łódź
  • Piotrków Trybunalski
  • Bełchatów
  • Pajęczno
  • Szczerców
Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Pacjentów Klinika Wolmed jest obiektem monitorowanym.

UMÓW WIZYTĘ

tel:  44 635 63 03