Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją- bezpłatne konsultacje rabat na leczenie stacjonarne

KOMUNIKAT

 

Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją-
bezpłatne konsultacje
rabat na leczenie stacjonarne
www.wolmed.pl

 

Od 20 do 24 lutego br. lekarze z kliniki Wolmedspecjaliści psychiatrii i psychoterapii organizują w poradniach w Bełchatowie i Pajęcznie bezpłatne konsultacje dla osób dotkniętych depresją i wynikającymi z niej zaburzeniami.
W dniach 19 - 25 lutego proponujemy także 10 procentowy rabat na terapię i leczenie stacjonarne w Klinice Wolmed w Dubiu k. Bełchatowa.
Rejestracja pod numerem telefonu - 44 635 63 03.

 

 

23 lutego obchodzimy międzynarodowy walki z depresją. Według danych Światowej Organizacji Zdrowia jest to czwarta najpoważniejsza choroba zdrowotna na świecie, jedna z głównych przyczyn samobójstw, uzależnień oraz zaburzeń psychosomatycznych. Jej objawem odczucia przejmującego smutku, beznadziejności, bezradności i braku wiary we własne siły. Chory poddaje się biernie swojej niemocy i pozwala otoczeniu na całkowite przejęcie kontroli nad swoim życiem. Często szuka ratunku i ucieczki w alkoholu, środkach przeciwbólowych, a nawet narkotykach czy hazardzie. Nie jest jednak w stanie znaleźć ukojenia. Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, że ciągłe złe samopoczucie, niepokój, różne infekcje czy bóle właśnie objawem nie zdiagnozowanej depresji.

 


Zapraszam na konsultacje
Sławomir Wolniak
Ordynator Kliniki Psychiatrycznej i Terapii Uzależnień Wolmed

 

Inne Aktualności

Cennik

26 / 12 / 2019

Weekendowa terapia dla osób uzależnionych - ostatnie wolne miejsca

24 / 12 / 2019
Jesteś uzależniony od alkoholu? Chciałbyś się leczyć, ale pracujesz zawodowo i nie możesz sobie pozwolić na dłuższą absencję w pracy? Możemy Ci pomóc! Klinika Wolmed oferuje walkę z uzależnieniem w formie odpłatnej terapii weekendowej. W dniach wolnych od pracy przyjedź do nas, weź udział w...

Zapraszamy na warsztat dla małżeństw i par

23 / 12 / 2019
Klinika Wolmed organizuje weekendowy warsztat dla par. Jest przeznaczony dla małżeństw i par, które chcą ze sobą być, w których nie ma przemocy psychicznej i fizycznej, ani alkoholizmu. Uczestnicząc w nich możesz: poprawić komunikację w relacji uświadamiając sobie różnice w...

Zawodnicy PGE Skry Bełchatów pod opieką Kliniki Wolmed

28 / 05 / 2019
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Klinika Wolmed podpisała umowę z PGE Skrą Bełchatów za świadczenie usług medycznych m.in. w zakresie oceny bieżącej kondycji psychicznej zawodników, treningu motywacji do rywalizacji, czy wsparciu osoby kontuzjowanej. W bieżącym sezonie zawodnicy wezmą...

Klinika VIP

Skuteczność, Komfort, Dyskrecja

Leczymy uzależnienia

Uzależnienie to nabyta silna potrzeba fizyczna i psychiczna stałego zażywania jakiejś substancji chemicznej, bądź dokonywania nałogowych zachowań.

Nasza Klinika prowadzi odtrucia poalkoholowe, polekowe i ponarkotykowe, których głównym celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn wywołujących objawy zatrucia oraz złagodzenie objawów zespołu abstynencyjnego, występującego w wyniku nadużywania substancji uzależniających. Leczymy także uzależnienia od hazardu, zakupów, internetu, pracy, seksu i inne.

Odtruwanie polega na podawaniu przez kilka dni na specjalnej sali detoksykacyjnej płynów infuzyjnych, leków, witamin, krystaloidów i uzupełnianiu poziomu elektrolitów.

INFORMACJE DLA PACJENTÓW

Zabierz ze sobą jadąc do ośrodka:
  • dokumentację medyczną z dotychczasowego leczenia, dowód osobisty, dowód ubezpieczenia 
  • przyjmowane dotychczas leki
  • strój sportowy, wygodne obuwie
  • strój kąpielowy, klapki

BEZPŁATNE KONSULTACJE

poniedziałek, wtorek i czwartek
w godz. 9:00-10:00
tel. (44) 635 63 03

POSZUKAJ POMOCY

Tysiące ludzi odnalazło drogę do abstynencji i skutecznie uwolniło się od wyniszczających ich zdrowie problemów.

Odwiedź nasze poradnie: 
  • Łódź
  • Piotrków Trybunalski
  • Bełchatów
  • Pajęczno
  • Szczerców

UMÓW WIZYTĘ

tel:  44 635 63 03