logo2

Warsztaty dla małżeństw

Do małżeństw, w których jeden z partnerów boryka się z uzależnieniem od hazardu bądź zakupów, skierowane są weekendowe warsztaty "Razem", które w 2016 r. odbywać się będą w Klinice Wolmed. Mają one na celu pomóc zarówno osobie uzależnionej, jak i jej partnerowi, zrozumieć istotę uzależnienia i mechanizmy, jakie w tym przypadku występują.


Uzależnienia behawioralne polegają na niekontrolowanych zachowaniach służących rozładowaniu wewnętrznego napięcia psychicznego. W przypadku hazardzisty wygrywanie oznacza mobilizację do dalszej gry, przegrana, która prędzej czy później i tak wystąpi, wiąże się z ogromnym poczuciem winy. Dochodzi do obniżenia nastroju, który osoba uzależniona stara się poprawić, zaczyna więc kolejną grę. I tak koło się zamyka. Z biegiem czasu uzależnienie się pogłębia, dochodzi do utraty coraz większej ilości pieniędzy i popadania w długi.


Program zakłada organizację grupowych warsztatów umiejętności oraz konsultacje diagnostyczne, które w weekendy będą odbywać się w Klinice Wolmed w Dubiu.


Projekt jest realizowany ze środków funduszu rozwiązywania problemów hazardowych pozostających w dyspozycji ministra zdrowia.


Zapisy oraz szczegółowe informacje nt. projektu pod nr. tel. 44/635-63-03.

 

Krajowe-Biuro-Do-Spraw-Przeciwdziałania-Narkomanii

 

ministerstwo zdrowia logo

 

 

logo nowe

Inne Aktualności

JAK DZIAŁA KORONAWIRUS?

05 / 03 / 2020
Kliknij na zdjęcie, aby obejrzeć

JAK DZIAŁA WIRUS?

03 / 03 / 2020
JAK DZIAŁA WIRUS ?Wirusy są jednymi z najbardziej tajemniczych tworów na naszej planecie. Chociaż odkryto je w 1892 roku, to do dzisiaj wiele ich cech i właściwości pozostaje nieznanych. Jednak chyba najciekawszym aspektem wirusów jest to, że tak naprawdę nie są one żywe. Nie posiadają organów...

ZMIANA TERMINU TERAPII HAZARDOWEJ

01 / 03 / 2020
KLINIKA WOLMED informuje, że w trosce o dobro pacjentów zmianie ulega termin terapii dla osób uzależnionych od hazardu, zaplanowany na 16 marca 2020r. O nowym terminie rozpoczęcia turnusu będziemy informować telefonicznie zapisanych pacjentów, na FB oraz na www.wolmed.pl

Klinika VIP

Skuteczność, Komfort, Dyskrecja

Leczymy uzależnienia

Uzależnienie to nabyta silna potrzeba fizyczna i psychiczna stałego zażywania jakiejś substancji chemicznej, bądź dokonywania nałogowych zachowań.

Nasza Klinika prowadzi odtrucia poalkoholowe, polekowe i ponarkotykowe, których głównym celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn wywołujących objawy zatrucia oraz złagodzenie objawów zespołu abstynencyjnego, występującego w wyniku nadużywania substancji uzależniających. Leczymy także uzależnienia od hazardu, zakupów, internetu, pracy, seksu i inne.

Odtruwanie polega na podawaniu przez kilka dni na specjalnej sali detoksykacyjnej płynów infuzyjnych, leków, witamin, krystaloidów i uzupełnianiu poziomu elektrolitów.

INFORMACJE DLA PACJENTÓW

Zabierz ze sobą jadąc do ośrodka:
  • dokumentację medyczną z dotychczasowego leczenia, dowód osobisty, dowód ubezpieczenia 
  • przyjmowane dotychczas leki
  • strój sportowy, wygodne obuwie
  • strój kąpielowy, klapki
Na wniosek Pacjenta możliwe jest wykonanie kserokopii jego dokumentacji medycznej. Odpłatność usługi wynosi 0,35 zł za każdą stronę.

BEZPŁATNE KONSULTACJE

poniedziałek, wtorek i czwartek
w godz. 9:00-10:00
tel. (44) 635 63 03

POSZUKAJ POMOCY

Tysiące ludzi odnalazło drogę do abstynencji i skutecznie uwolniło się od wyniszczających ich zdrowie problemów.

Odwiedź nasze poradnie: 
  • Łódź
  • Piotrków Trybunalski
  • Bełchatów
  • Pajęczno
  • Szczerców
Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Pacjentów Klinika Wolmed jest obiektem monitorowanym.

UMÓW WIZYTĘ

tel:  44 635 63 03