Bezpłatne porady w ramach Tygodnia Walki z Depresją

Te objawy z dnia na dzień nie sprawią, że poczujemy potrzebę pójścia do lekarza i szybkiej diagnozy. Złe samopoczucie, bezsenność, smutek, obniżony nastrój, napęd, brak zadowolenia, utrata zainteresowań… Objawów DEPRESJI jest wiele, ale trzeba wiedzieć, że powinny już budzić niepokój, gdy trwają dłużej niż dwa tygodnie. Gdy czujemy, że nic nas nie cieszy, nie budzi większego zainteresowania, a czasem nie mamy nawet ochoty wstać z łóżka…

Może to dotyczyć nas lub bliskiej nam osoby. Co wtedy zrobić? Udać się po poradę do lekarza psychiatry. Depresja jest bowiem na 4. miejscu wśród najpoważniejszych schorzeń na całym świecie. Jest też jedną z głównych przyczyn samobójstw. Tylko w Polsce na depresję cierpi nawet półtora miliona osób. A chorobę trzeba leczyć, bo ukrywanie schorzenia i samodzielna próba poradzenia sobie z depresją w skrajnych przypadkach może zakończyć się tragicznie... Doradzanie bliskiej osobie, żeby nie użalała się nad sobą, wzięła się w garść, zamiast poważnego i odpowiedzialnego podejścia do stanu, w jakim się znalazła, mogą mieć katastrofalne skutki. Stąd pomysł organizowania licznych akcji społecznych mających uświadomić, że depresja jest poważną chorobą, którą należy leczyć, by móc dalej cieszyć się życiem.

Klinika Wolmed wraz z Instytutem Zdrowia i Równowagi Psychicznej Wolmed przy ul. Opalowej 9 w Bełchatowie rokrocznie organizuje Tydzień Walki z Depresją z okazji przypadającego na 23 lutego Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją. W dniach 20-24.02.2017r. osoby, które podejrzewają u siebie depresję, w Instytucie przy ul. Opalowej 9 będą mogły uzyskać bezpłatną poradę lekarza psychiatry. Zapisy pod numerem tel. 44/633-78-99. Liczba miejsc ograniczona. Patronat nad Tygodniem Walki z Depresją objęli prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska oraz starosta bełchatowski – Waldemar Wyczachowski.

logo nowe

Inne Aktualności

Bezpłatna terapia dla hazardzistów - OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

26 / 05 / 2019
Mamy ostatnie wolne miejca na beztpłatny turnus terapeutyczny dla hazardzistów! 6-tygodniowa terapia odbywa się w Klinice Wolmed w Dubiu k. Bełchatowa. Rozpoczynamy 28 października. Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy pod numerem tel. 44/635 63 03.Projekt nosi...

Weekendowa terapia dla osób uzależnionych

24 / 05 / 2019
Jesteś uzależniony od alkoholu? Chciałbyś się leczyć, ale pracujesz zawodowo i nie możesz sobie pozwolić na dłuższą absencję w pracy? Możemy Ci pomóc! Klinika Wolmed oferuje walkę z uzależnieniem w formie odpłatnej terapii weekendowej. W dniach wolnych od pracy przyjedź do nas, weź udział w...

Spotkanie Rodzinne

22 / 05 / 2019

Konferencja odwołana

21 / 05 / 2019
Klinika Wolmed pragnie poinformować, że z przyczyn od niej niezależnych rezygnuje z organizowania tegorocznej konferencji, która miała odbyć się 4 października. Przepraszamy za kłopot.

Klinika VIP

Skuteczność, Komfort, Dyskrecja

Leczymy uzależnienia

Uzależnienie to nabyta silna potrzeba fizyczna i psychiczna stałego zażywania jakiejś substancji chemicznej, bądź dokonywania nałogowych zachowań.

Nasza Klinika prowadzi odtrucia poalkoholowe, polekowe i ponarkotykowe, których głównym celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn wywołujących objawy zatrucia oraz złagodzenie objawów zespołu abstynencyjnego, występującego w wyniku nadużywania substancji uzależniających. Leczymy także uzależnienia od hazardu, zakupów, internetu, pracy, seksu i inne.

Odtruwanie polega na podawaniu przez kilka dni na specjalnej sali detoksykacyjnej płynów infuzyjnych, leków, witamin, krystaloidów i uzupełnianiu poziomu elektrolitów.

INFORMACJE DLA PACJENTÓW

Zabierz ze sobą jadąc do ośrodka:
  • dokumentację medyczną z dotychczasowego leczenia, dowód osobisty, dowód ubezpieczenia 
  • przyjmowane dotychczas leki
  • strój sportowy, wygodne obuwie
  • strój kąpielowy, klapki

BEZPŁATNE KONSULTACJE

poniedziałek, wtorek i czwartek
w godz. 9:00-10:00
tel. (44) 635 63 03

POSZUKAJ POMOCY

Tysiące ludzi odnalazło drogę do abstynencji i skutecznie uwolniło się od wyniszczających ich zdrowie problemów.

Odwiedź nasze poradnie: 
  • Łódź
  • Piotrków Trybunalski
  • Bełchatów
  • Pajęczno
  • Szczerców

UMÓW WIZYTĘ

tel:  44 635 63 03