unia eu Pomagamy odzyskać tożsamość

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 5/2017

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 5/2017 z dnia 16.06.2017 r.

 


Zamawiający:

Klinika Psychiatryczna i Terapii Uzależnień Wolmed Joanna Wysogląd – Wolniak,

Dubie 1A, 97-420 Szczerców


W związku z realizacją projektu „Na Zdrowie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 Klinika Psychiatryczna i Terapii Uzależnień Wolmed Joanna Wysogląd - Wolniak zaprasza podmioty/osoby zainteresowane wykonaniem zadania:

1.  Świadczenie usługi przez lekarza psychiatrę w ramach długoterminowej opieki domowej dla 50 uczestników/uczestniczek projektu objętych usługami zdrowotnymi w programie.

2.  Świadczenie usługi przez psychologów w ramach długoterminowej opieki domowej dla 50 uczestników/uczestniczek projektu objętych usługami zdrowotnymi w programie oraz dla 30 osób z otoczenia osób niesamodzielnych w szczególności dla opiekunów faktycznych oraz rodziny uczestników/uczestniczek projektu objętych usługami zdrowotnymi w programie.


Szczegóły w załączonym zapytaniu ofertowym. 


Dane osoby do kontaktu: Anetta Fijoł-Michalska

tel.: +48 661 101 439

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zapytanie ofertowe nr 5 [pdf]

Inne Aktualności

"Gra Fair Play" czyli warsztaty dla piłkarzy

23 / 07 / 2016
Klinika Wolmed rozpoczyna realizację zadania "Gra Fair Play", na który otrzymaliśmy dofinansowanie z Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych. Z uwagi na to, że hazard wśród piłkarzy jest bardzo dużym problemem, zadanie to skierowane jest do wszystkich klubów Ekstraklasy i I Ligi Piłki Nożnej...

Nowy gabinet już w Warszawie

19 / 02 / 2013
Miło nam poinformować, że Sławomir Wolniak, lekarz psychiatra, specjalizujący się w chorobach cywilizacyjnych, przyjmuje pacjentów w gabinecie w Warszawie w Centrum Medycznym Medrun, Al. Niepodległości 107/109. Zapisy pod numerem tel. 801-462-988.

Klinika VIP

Skuteczność, Komfort, Dyskrecja

Leczymy uzależnienia

Uzależnienie to nabyta silna potrzeba fizyczna i psychiczna stałego zażywania jakiejś substancji chemicznej, bądź dokonywania nałogowych zachowań.

Nasza Klinika prowadzi odtrucia poalkoholowe, polekowe i ponarkotykowe, których głównym celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn wywołujących objawy zatrucia oraz złagodzenie objawów zespołu abstynencyjnego, występującego w wyniku nadużywania substancji uzależniających. Leczymy także uzależnienia od hazardu, zakupów, internetu, pracy, seksu i inne.

Odtruwanie polega na podawaniu przez kilka dni na specjalnej sali detoksykacyjnej płynów infuzyjnych, leków, witamin, krystaloidów i uzupełnianiu poziomu elektrolitów.

INFORMACJE DLA PACJENTÓW

Zabierz ze sobą jadąc do ośrodka:
  • dokumentację medyczną z dotychczasowego leczenia, dowód osobisty, dowód ubezpieczenia 
  • przyjmowane dotychczas leki
  • strój sportowy, wygodne obuwie
  • strój kąpielowy, klapki

BEZPŁATNE KONSULTACJE

poniedziałek, wtorek i czwartek
w godz. 9:00-10:00
tel. (44) 635 63 03

POSZUKAJ POMOCY

Tysiące ludzi odnalazło drogę do abstynencji i skutecznie uwolniło się od wyniszczających ich zdrowie problemów.

Odwiedź nasze poradnie:
  • woj. łódźkie (Łódź, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Pajęczno, Szczerców)
  • woj. mazowieckie (Warszawa)

UMÓW WIZYTĘ

tel:  44 635 63 03