unia eu Pomagamy odzyskać tożsamość

Warsztaty dla współuzależnionych bełchatowian

Do osób współuzależnionych, mieszkańców Bełchatowa, skierowane są bezpłatne warsztaty terapeutyczne organizowane przez Fundację „Rozwój – Lepsza Przyszłość” z siedzibą w Dubiu, pod nazwą "Nowa szansa".
Jednodniowe warsztaty odbędą się 22 lipca w Poradni Leczenia Uzależnień przy ul. Opalowej 9 w Bełchatowie. Zapisy u realizatora Agaty Dzwonek – pod numerem tel. 502-730-508. Zadanie to jest współfinansowane ze środków Miasta Bełchatowa.

          

Inne Aktualności

Bezpłatne porady w związku z Dniem Walki z Depresją

13 / 02 / 2016
Czy słyszycie czasem: – Weź się w garść! Nie siedź ciągle w domu! Niech ci się wreszcie zachce... chcieć! A Wy nie macie ochoty na nic, towarzyszy Wam obojętność, apatia, często płaczecie bez powodu, nie możecie spać, nie macie apetytu... Takie objawy możecie mnożyć i po jakimś czasie zaczynają...

RUSZAJĄ WARSZTATY DLA OSÓB UZALEŻNIONYCH OD ALKOHOLU

16 / 06 / 2017
Fundacja Rozwój – Lepsza Przyszłość z siedzibą w Dubiu zaprasza mieszkańców Belchatowa na bezpłatne warsztaty terapeutyczne dla osób uzależnionych od alkoholu, pod nazwą "Nowy start".Będą się one odbywać w Poradni Leczenia Uzależnień przy ul. Opalowej 9 w Bełchatowie, w dniach 8-9 lipca 2017 r....

Klinika VIP

Skuteczność, Komfort, Dyskrecja

Leczymy uzależnienia

Uzależnienie to nabyta silna potrzeba fizyczna i psychiczna stałego zażywania jakiejś substancji chemicznej, bądź dokonywania nałogowych zachowań.

Nasza Klinika prowadzi odtrucia poalkoholowe, polekowe i ponarkotykowe, których głównym celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn wywołujących objawy zatrucia oraz złagodzenie objawów zespołu abstynencyjnego, występującego w wyniku nadużywania substancji uzależniających. Leczymy także uzależnienia od hazardu, zakupów, internetu, pracy, seksu i inne.

Odtruwanie polega na podawaniu przez kilka dni na specjalnej sali detoksykacyjnej płynów infuzyjnych, leków, witamin, krystaloidów i uzupełnianiu poziomu elektrolitów.

INFORMACJE DLA PACJENTÓW

Zabierz ze sobą jadąc do ośrodka:
  • dokumentację medyczną z dotychczasowego leczenia, dowód osobisty, dowód ubezpieczenia 
  • przyjmowane dotychczas leki
  • strój sportowy, wygodne obuwie
  • strój kąpielowy, klapki

BEZPŁATNE KONSULTACJE

poniedziałek, wtorek i czwartek
w godz. 9:00-10:00
tel. (44) 635 63 03

POSZUKAJ POMOCY

Tysiące ludzi odnalazło drogę do abstynencji i skutecznie uwolniło się od wyniszczających ich zdrowie problemów.

Odwiedź nasze poradnie:
  • woj. łódźkie (Łódź, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Pajęczno, Szczerców)
  • woj. mazowieckie (Warszawa)

UMÓW WIZYTĘ

tel:  44 635 63 03