unia eu Pomagamy odzyskać tożsamość

Warsztaty dla współuzależnionych bełchatowian

Do osób współuzależnionych, mieszkańców Bełchatowa, skierowane są bezpłatne warsztaty terapeutyczne organizowane przez Fundację „Rozwój – Lepsza Przyszłość” z siedzibą w Dubiu, pod nazwą "Nowa szansa".
Jednodniowe warsztaty odbędą się 22 lipca w Poradni Leczenia Uzależnień przy ul. Opalowej 9 w Bełchatowie. Zapisy u realizatora Agaty Dzwonek – pod numerem tel. 502-730-508. Zadanie to jest współfinansowane ze środków Miasta Bełchatowa.

          

Inne Aktualności

Bezpłatna terapia dla hazardzistów

14 / 01 / 2016
Klinika Wolmed wzorem lat ubiegłych także w 2016 roku będzie realizować program opieki dla patologicznych hazardzistów oraz osób z innymi uzależnieniami behawioralnymi. Już od lutego rozpocznie się 6-tygodniowa bezpłatna terapia adresowana do grupy osób uzależnionych od...

Spotkania Klubu Pacjenta w 2017r.

15 / 01 / 2017
Uprzejmie informujemy, że Kluby Pacjenta w 2017 r. będą odbywać się w każdą pierwszą sobotę miesiąca. We wrześniu - coroczne uroczyste spotkanie Klubu Pacjenta. Szczegółowy harmonogram podajemy poniżej: 4.02, 4.03, 1.04, 6.05, 3.06, 1.07, 5.08, 2.09, 7.10, 4.11, 2.12.

Klinika VIP

Skuteczność, Komfort, Dyskrecja

Leczymy uzależnienia

Uzależnienie to nabyta silna potrzeba fizyczna i psychiczna stałego zażywania jakiejś substancji chemicznej, bądź dokonywania nałogowych zachowań.

Nasza Klinika prowadzi odtrucia poalkoholowe, polekowe i ponarkotykowe, których głównym celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn wywołujących objawy zatrucia oraz złagodzenie objawów zespołu abstynencyjnego, występującego w wyniku nadużywania substancji uzależniających. Leczymy także uzależnienia od hazardu, zakupów, internetu, pracy, seksu i inne.

Odtruwanie polega na podawaniu przez kilka dni na specjalnej sali detoksykacyjnej płynów infuzyjnych, leków, witamin, krystaloidów i uzupełnianiu poziomu elektrolitów.

INFORMACJE DLA PACJENTÓW

Zabierz ze sobą jadąc do ośrodka:
  • dokumentację medyczną z dotychczasowego leczenia, dowód osobisty, dowód ubezpieczenia 
  • przyjmowane dotychczas leki
  • strój sportowy, wygodne obuwie
  • strój kąpielowy, klapki

BEZPŁATNE KONSULTACJE

poniedziałek, wtorek i czwartek
w godz. 9:00-10:00
tel. (44) 635 63 03

POSZUKAJ POMOCY

Tysiące ludzi odnalazło drogę do abstynencji i skutecznie uwolniło się od wyniszczających ich zdrowie problemów.

Odwiedź nasze poradnie:
  • woj. łódźkie (Łódź, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Pajęczno, Szczerców)
  • woj. mazowieckie (Warszawa)

UMÓW WIZYTĘ

tel:  44 635 63 03