unia eu Pomagamy odzyskać tożsamość

Bezpłatna terapia dla hazardzistów pn. "Nowa jakość życia"

Klinika Wolmed zaprasza do udziału w 6-tygodniowej bezpłatnej terapii dla hazardzistów pod nazwą „Nowa jakość życia”. Terapia odbędzie się w dwóch terminach:

4 września - 15 października 2017r.
6 listopada - 17 grudnia 2017 r.


Program zakłada terapię, celem której jest walka z hazardem, behawioralnym uzależnieniem, bazującym na emocjach, zaburzającym logiczne myślenie, a doprowadzającym gracza do utraty pieniędzy, rozpadu rodziny, nierzadko także utraty pracy, kontaktów społecznych oraz osamotnienie. W ramach programu uczestnicy wezmą udział w grupowych warsztatach umiejętności, indywidualnych sesjach terapeutycznych, zajęciach edukacyjno-informacyjnych, będą też mieć zapewnione konsultacje prawne i doradztwo finansowe. Projekt przewiduje również zajęcia relaksacyjne – medytację, muzykoterapię oraz trening sportowy.

Uczestnicy terapii zostaną zakwaterowani w Klinice Wolmed w Dubiu k. Bełchatowa. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy pod numerem tel. 44/635-63-03. Szczegółowe informacje na temat terapii pod numerem tel. 603-520-358.

Projekt jest dofinansowany przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii ze środków będących w dyspozycji Ministra Zdrowia. 

Inne Aktualności

Spotkania Klubu Pacjenta w 2017r.

15 / 01 / 2017
Uprzejmie informujemy, że Kluby Pacjenta w 2017 r. będą odbywać się w każdą pierwszą sobotę miesiąca. We wrześniu - coroczne uroczyste spotkanie Klubu Pacjenta. Szczegółowy harmonogram podajemy poniżej: 4.02, 4.03, 1.04, 6.05, 3.06, 1.07, 5.08, 2.09, 7.10, 4.11, 2.12.

Zaproszenie na Blok Terapeutyczny

19 / 04 / 2015
Zaproszenie na Blok Terapeutyczny dla osób współuzależnionych - mieszkańców Bełchatowa Fundacja „Rozwój – Lepsza Przyszłość” z siedzibą w Dubiu zaprasza osoby współuzależnione, mieszkające w Bełchatowie, na bezpłatne warsztaty terapeutyczne, które odbędą się od 4 maja do 30 listopada 2015...

Klinika VIP

Skuteczność, Komfort, Dyskrecja

Leczymy uzależnienia

Uzależnienie to nabyta silna potrzeba fizyczna i psychiczna stałego zażywania jakiejś substancji chemicznej, bądź dokonywania nałogowych zachowań.

Nasza Klinika prowadzi odtrucia poalkoholowe, polekowe i ponarkotykowe, których głównym celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn wywołujących objawy zatrucia oraz złagodzenie objawów zespołu abstynencyjnego, występującego w wyniku nadużywania substancji uzależniających. Leczymy także uzależnienia od hazardu, zakupów, internetu, pracy, seksu i inne.

Odtruwanie polega na podawaniu przez kilka dni na specjalnej sali detoksykacyjnej płynów infuzyjnych, leków, witamin, krystaloidów i uzupełnianiu poziomu elektrolitów.

INFORMACJE DLA PACJENTÓW

Zabierz ze sobą jadąc do ośrodka:
  • dokumentację medyczną z dotychczasowego leczenia, dowód osobisty, dowód ubezpieczenia 
  • przyjmowane dotychczas leki
  • strój sportowy, wygodne obuwie
  • strój kąpielowy, klapki

BEZPŁATNE KONSULTACJE

poniedziałek, wtorek i czwartek
w godz. 9:00-10:00
tel. (44) 635 63 03

POSZUKAJ POMOCY

Tysiące ludzi odnalazło drogę do abstynencji i skutecznie uwolniło się od wyniszczających ich zdrowie problemów.

Odwiedź nasze poradnie:
  • woj. łódźkie (Łódź, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Pajęczno, Szczerców)
  • woj. mazowieckie (Warszawa)

UMÓW WIZYTĘ

tel:  44 635 63 03