unia eu Pomagamy odzyskać tożsamość

ZAPYTANIE OFERTOWE ZGODNIE Z ZASADĄ KONKURENCYJNOŚCI NR 6/2017

W związku z realizacją projektu pn. Promocja marki WOLMED na rynkach perspektywicznych, numer wniosku o dofinansowanie POIR.03.03.03-10-0006/16 w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, osi priorytetowej 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, działanie 3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, poddziałanie 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand Klinika Psychiatryczna i Terapii Uzależnień WOLMED Joanna Wysogląd-Wolniak ogłasza zgodnie z zasadą konkurencyjności postępowanie w trybie zapytania ofertowego na zakup następujących elementów projektu:

Organizacja imprezy wystawienniczej w USA w ramach World Medical Tourism & Global Healthcare Congress 2017, Los Angeles, USA - szczegóły w załączonym zapytaniu ofertowym.

Dane osoby do kontaktu:

Kierownik Projektu: Liliana Mikła tel. +48 603 520 358, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zapytanie ofertowe nr 6 [pdf]

Inne Aktualności

Pierwsze w rejonie Laboratorium Bezdechu Sennego

29 / 03 / 2017
Diagnostyka zaburzeń snu Instytut Zdrowia i Równowagi Psychicznej Wolmed, ul. Opalowa 9, BełchatówZapisy pod numerem tel. 44/633 78 99 Głośne chrapanie jest nie tylko uciążliwe dla domowników, ale i niebezpieczne. Może być wynikiem obturacyjnego bezdechu sennego (OBS). Choroba ta...

Ruszyła "Gra Fair Play"

26 / 09 / 2016
Klinika Wolmed rozpoczęła realizację zadania "Gra Fair Play", na który otrzymaliśmy dofinansowanie z Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych. Zadanie to skierowane jest do wszystkich klubów Ekstraklasy i I Ligi Piłki Nożnej w Polsce. Za sobą mamy warsztaty w Pogoni Szczecin.

Klinika VIP

Skuteczność, Komfort, Dyskrecja

Leczymy uzależnienia

Uzależnienie to nabyta silna potrzeba fizyczna i psychiczna stałego zażywania jakiejś substancji chemicznej, bądź dokonywania nałogowych zachowań.

Nasza Klinika prowadzi odtrucia poalkoholowe, polekowe i ponarkotykowe, których głównym celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn wywołujących objawy zatrucia oraz złagodzenie objawów zespołu abstynencyjnego, występującego w wyniku nadużywania substancji uzależniających. Leczymy także uzależnienia od hazardu, zakupów, internetu, pracy, seksu i inne.

Odtruwanie polega na podawaniu przez kilka dni na specjalnej sali detoksykacyjnej płynów infuzyjnych, leków, witamin, krystaloidów i uzupełnianiu poziomu elektrolitów.

INFORMACJE DLA PACJENTÓW

Zabierz ze sobą jadąc do ośrodka:
  • dokumentację medyczną z dotychczasowego leczenia, dowód osobisty, dowód ubezpieczenia 
  • przyjmowane dotychczas leki
  • strój sportowy, wygodne obuwie
  • strój kąpielowy, klapki

BEZPŁATNE KONSULTACJE

poniedziałek, wtorek i czwartek
w godz. 9:00-10:00
tel. (44) 635 63 03

POSZUKAJ POMOCY

Tysiące ludzi odnalazło drogę do abstynencji i skutecznie uwolniło się od wyniszczających ich zdrowie problemów.

Odwiedź nasze poradnie:
  • woj. łódźkie (Łódź, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Pajęczno, Szczerców)
  • woj. mazowieckie (Warszawa)

UMÓW WIZYTĘ

tel:  44 635 63 03