unia eu Pomagamy odzyskać tożsamość

Wsparcie dla hazardzistów i ich rodzin

Klinika Wolmed realizuje program opieki ambulatoryjnej dla osób uzależnionych od hazardu oraz ich rodzin pn. „Wsparcie”. W Instytucie Zdrowia Psychicznego przy ul. Opalowej 9 w Bełchatowie od lutego 2018 r. odbywać się będzie indywidualne wsparcie terapeutyczne, powstanie 12-osobowa grupa wsparcia dla par, 12-osobowa grupa rozwoju osobistego, grupowe warsztaty umiejętności dla 12 osób. Będzie też poradnictwo rodzinne, grupowe warsztaty umiejętności, konsultacje diagnostyczne oraz prawne i ekonomiczne. Ponadto 24 osoby wezmą udział w 7 sesjach indywidualnych.

Udział w zajęciach, które rozpoczną się w lutym i będą trwać 11 miesięcy, jest bezpłatny. Projekt jest dofinansowany przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii ze środków będących w dyspozycji Ministra Zdrowia.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy pod numerem tel.: 44/635-63-03.

Kierownik Projektu: Liliana Mikła tel. 603-520-358.Inne Aktualności

Coroczne spotkanie Klubu Pacjenta

10 / 05 / 2012
Klinika WOLMED wraz z Fundacją Rozwój - Lepsza Przyszłość zaprasza wszystkich pacjentów Kliniki na coroczne spotkanie Klubu Pacjenta, które odbędzie się 02.06.2012r. o godz. 11.00 w Klinice WOLMED w Dubiu.   W programie: Wykład mgr Kariny Stasiak, wykład...

Ogłoszenie

21 / 05 / 2014
Klinika Wolmed zatrudni DWÓCH PRZEDSTAWICIELI MEDYCZNYCH.Oferty prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi...

Klinika VIP

Skuteczność, Komfort, Dyskrecja

Leczymy uzależnienia

Uzależnienie to nabyta silna potrzeba fizyczna i psychiczna stałego zażywania jakiejś substancji chemicznej, bądź dokonywania nałogowych zachowań.

Nasza Klinika prowadzi odtrucia poalkoholowe, polekowe i ponarkotykowe, których głównym celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn wywołujących objawy zatrucia oraz złagodzenie objawów zespołu abstynencyjnego, występującego w wyniku nadużywania substancji uzależniających. Leczymy także uzależnienia od hazardu, zakupów, internetu, pracy, seksu i inne.

Odtruwanie polega na podawaniu przez kilka dni na specjalnej sali detoksykacyjnej płynów infuzyjnych, leków, witamin, krystaloidów i uzupełnianiu poziomu elektrolitów.

INFORMACJE DLA PACJENTÓW

Zabierz ze sobą jadąc do ośrodka:
  • dokumentację medyczną z dotychczasowego leczenia, dowód osobisty, dowód ubezpieczenia 
  • przyjmowane dotychczas leki
  • strój sportowy, wygodne obuwie
  • strój kąpielowy, klapki

BEZPŁATNE KONSULTACJE

poniedziałek, wtorek i czwartek
w godz. 9:00-10:00
tel. (44) 635 63 03

POSZUKAJ POMOCY

Tysiące ludzi odnalazło drogę do abstynencji i skutecznie uwolniło się od wyniszczających ich zdrowie problemów.

Odwiedź nasze poradnie:
  • woj. łódźkie (Łódź, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Pajęczno, Szczerców)
  • woj. mazowieckie (Warszawa)

UMÓW WIZYTĘ

tel:  44 635 63 03