logo2

Dla lekarzy

Szanowni Państwo!

Klinika Wolmed® od początku swojego powstania współpracuje z lekarzami wielu specjalności, farmaceutami i ośrodkami naukowymi w całym kraju. Korzystamy z ich doświadczeń i sami chętnie służymy pomocą i radą, aby jak najskuteczniej diagnozować i leczyć osoby dotknięte zaburzeniami psychicznymi i psychiatrycznymi.

Nawiążemy współpracę z lekarzami psychiatrami oraz psychologami w całym kraju, którzy będą kwalifikować do leczenia w naszym ośrodku pacjentów w miejscu zamieszkania i przejmą opiekę po ich powrocie do domu.

Zapraszamy na Ogólnopolskie Konferencje Naukowe w Bełchatowie i Dubiu, które odbywają się każdego roku w październiku, z udziałem znanych autorytetów w dziedzinie psychiatrii, psychologii i neurologii.

Staże: Dysponujemy miejscami akredytowanymi przez Ministerstwo Zdrowia do odbywania specjalizacji z psychiatrii i uzależnień.

Zapraszam do nawiązania kontaktu
tel. 601 794 050
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z poważaniem
Sławomir Wolniak
Ordynator Kliniki Wolmed

Leczymy uzależnienia

Uzależnienie to nabyta silna potrzeba fizyczna i psychiczna stałego zażywania jakiejś substancji chemicznej, bądź dokonywania nałogowych zachowań.

Nasza Klinika prowadzi odtrucia poalkoholowe, polekowe i ponarkotykowe, których głównym celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn wywołujących objawy zatrucia oraz złagodzenie objawów zespołu abstynencyjnego, występującego w wyniku nadużywania substancji uzależniających. Leczymy także uzależnienia od hazardu, zakupów, internetu, pracy, seksu i inne.

Odtruwanie polega na podawaniu przez kilka dni na specjalnej sali detoksykacyjnej płynów infuzyjnych, leków, witamin, krystaloidów i uzupełnianiu poziomu elektrolitów.

INFORMACJE DLA PACJENTÓW

Zabierz ze sobą jadąc do ośrodka:
  • dokumentację medyczną z dotychczasowego leczenia, dowód osobisty, dowód ubezpieczenia 
  • przyjmowane dotychczas leki
  • strój sportowy, wygodne obuwie
  • strój kąpielowy, klapki
Na wniosek Pacjenta możliwe jest wykonanie kserokopii jego dokumentacji medycznej. Odpłatność usługi wynosi 0,35 zł za każdą stronę.

BEZPŁATNE KONSULTACJE

poniedziałek, wtorek i czwartek
w godz. 9:00-10:00
tel. (44) 635 63 03

POSZUKAJ POMOCY

Tysiące ludzi odnalazło drogę do abstynencji i skutecznie uwolniło się od wyniszczających ich zdrowie problemów.

Odwiedź nasze poradnie: 
  • Łódź
  • Piotrków Trybunalski
  • Bełchatów
  • Pajęczno
  • Szczerców
Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Pacjentów Klinika Wolmed jest obiektem monitorowanym.

UMÓW WIZYTĘ

tel:  44 635 63 03