logo2

Klub pacjenta

KLUB PACJENTA

Przy Klinice Wolmed funkcjonuje Klub Pacjenta. W comiesięcznych spotkaniach uczestniczą byli oraz obecni pacjenci Kliniki. Podczas rozmów z terapeutą pacjenci dzielą się swoimi doświadczeniami w radzeniu sobie z trzeźwieniem w codziennym życiu. Wskazują na nurtujące ich problemy. Spotkanie z terapeutą jest też próbą poszukiwania rozwiązań zaistniałych sytuacji. Pacjenci biorą też udział w wykładzie tematycznym.

Raz w roku organizowane jest uroczyste spotkanie, z udziałem byłych pacjentów, podopiecznych kliniki, pacjentów Poradni Zdrowia Psychicznego, członków klubu AA i terapeutów.

Miło nam poinformować, że w 2017 r. spotkania Klubu Pacjenta w Klinice Wolmed odbędą się w następujących terminach: 5.08, 2.09, 7.10, 4.11, 2.12.

Informacji na temat Klubu Pacjenta udzielamy pod numerem tel. 667-951-824

KLUB PACJENTA

W 2018r. kontynuujemy comiesięczne spotkania w ramach Klubu Pacjenta. Uczestniczą w nich byli oraz obecni pacjenci kliniki. W czasie rozmów z terapeutą dzielą się swoimi doświadczeniami w radzeniu sobie z trzeźwieniem w codziennym życiu, wskazują na problemy, wspólnie szukają rozwiązań zaistniałych sytuacji. Ponadto pacjenci biorą udział w wykładzie tematycznym.
Poniżej przedstawiamy terminy spotkań w 2018 roku:

3 marca - g. 10.30

7 kwietnia

5 maja

2 czerwca

7 lipca

4 sierpnia

1 września

6 października

3 listopada

1 grudnia

Zachęcamy do udziału w spotkaniach. 

Leczymy uzależnienia

Uzależnienie to nabyta silna potrzeba fizyczna i psychiczna stałego zażywania jakiejś substancji chemicznej, bądź dokonywania nałogowych zachowań.

Nasza Klinika prowadzi odtrucia poalkoholowe, polekowe i ponarkotykowe, których głównym celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn wywołujących objawy zatrucia oraz złagodzenie objawów zespołu abstynencyjnego, występującego w wyniku nadużywania substancji uzależniających. Leczymy także uzależnienia od hazardu, zakupów, internetu, pracy, seksu i inne.

Odtruwanie polega na podawaniu przez kilka dni na specjalnej sali detoksykacyjnej płynów infuzyjnych, leków, witamin, krystaloidów i uzupełnianiu poziomu elektrolitów.

INFORMACJE DLA PACJENTÓW

Zabierz ze sobą jadąc do ośrodka:
  • dokumentację medyczną z dotychczasowego leczenia, dowód osobisty, dowód ubezpieczenia 
  • przyjmowane dotychczas leki
  • strój sportowy, wygodne obuwie
  • strój kąpielowy, klapki
Na wniosek Pacjenta możliwe jest wykonanie kserokopii jego dokumentacji medycznej. Odpłatność usługi wynosi 0,35 zł za każdą stronę.

BEZPŁATNE KONSULTACJE

poniedziałek, wtorek i czwartek
w godz. 9:00-10:00
tel. (44) 635 63 03

POSZUKAJ POMOCY

Tysiące ludzi odnalazło drogę do abstynencji i skutecznie uwolniło się od wyniszczających ich zdrowie problemów.

Odwiedź nasze poradnie: 
  • Łódź
  • Piotrków Trybunalski
  • Bełchatów
  • Pajęczno
  • Szczerców
Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Pacjentów Klinika Wolmed jest obiektem monitorowanym.

UMÓW WIZYTĘ

tel:  44 635 63 03