unia eu Pomagamy odzyskać tożsamość

Nerwica - Leczenie nerwicy

Jedną z najczęstszych chorób o podłożu neurologicznym jest nerwica. Choroba ta wiąże się z całym zespołem psychogennych zaburzeń emocjonalnych, które utrudniają funkcjonowanie na co dzień. Przyczyn nerwicy może być wiele – m.in. te związane z nieuświadomionymi konfliktami wewnętrznymi.Jedną z najczęstszych chorób o podłożu neurologicznym jest nerwica. Choroba ta wiąże się z całym zespołem psychogennych zaburzeń emocjonalnych, które utrudniają funkcjonowanie na co dzień. Przyczyn nerwicy może być wiele – m.in. te związane z nieuświadomionymi konfliktami wewnętrznymi.

Nerwica objawia się na wiele sposobów – najczęstsze objawy tej choroby to m.in.: apatia, lęk, przygnębienie, zaburzenia hipochondryczne. Często towarzyszą im również ból, zaburzenia czynności narządów wewnętrznych oraz inne tego typu problemy. W przypadku chorób takich jak nerwica, leczenie powinno być kompleksowe i holistyczne – tak, by zniwelowało zarówno problemy ciała, jak i duszy.

Stawiamy na kompleksowe leczenie nerwicy

Klinika Wolmed, wszystkim pacjentom z nerwicą szukającym pomocy, oferuje kompleksowe leczenie, obejmujące wiele różnorodnych technik, które pozwalają przywrócić równowagę wewnętrzną i czerpać radość z życia. W przypadku chorób takich jak nerwica, leczenie w naszej placówce medycznej obejmuje:
 • farmakoterapię – dobieramy leki, które efektywnie zwalczają objawy, jednocześnie minimalizując skutki uboczne
 • psychoterapię – nasi specjaliści pomogą uporać się z psychologicznymi przyczynami powstania choroby
 • fototerapię – terapię światłem, która poprawia samopoczucie i ogólny stan zdrowia
 • muzykoterapię połączoną z ćwiczeniami relaksacyjnymi – pozwalającymi zniwelować stres i nie tylko
 • zabiegi SPA – dopełniające terapii

Doświadczeni specjaliści

Wybierając leczenie nerwicy w naszej Klinice, każdy Pacjent może mieć pewność kompleksowej obsługi. Czekają na Ciebie doświadczeni specjaliści z wieloletnim stażem pracy oraz komfortowy ośrodek, zapewniający wszystko co potrzebne do odzyskania zdrowia.

Dzięki przyjętym przez nas metodom terapii – obejmującym zarówno pomoc Pacjentowi, jak i jego rodzinie, rekonwalescencja jest efektywna. Duży nacisk kładziemy na samoświadomość Pacjenta – tak, by mógł samodzielnie rozpoznawać objawy nerwicy, rozumieć je i samodzielnie radzić sobie z nimi, nawet po zakończeniu terapii.


Nie pozwól, by nerwica odebrała Ci możliwość aktywnego funkcjonowania w społeczeństwie. Już teraz skontaktuj się z nami, a udzielimy niezbędnej pomocy.

Leczymy uzależnienia

Uzależnienie to nabyta silna potrzeba fizyczna i psychiczna stałego zażywania jakiejś substancji chemicznej, bądź dokonywania nałogowych zachowań.

Nasza Klinika prowadzi odtrucia poalkoholowe, polekowe i ponarkotykowe, których głównym celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn wywołujących objawy zatrucia oraz złagodzenie objawów zespołu abstynencyjnego, występującego w wyniku nadużywania substancji uzależniających. Leczymy także uzależnienia od hazardu, zakupów, internetu, pracy, seksu i inne.

Odtruwanie polega na podawaniu przez kilka dni na specjalnej sali detoksykacyjnej płynów infuzyjnych, leków, witamin, krystaloidów i uzupełnianiu poziomu elektrolitów.

INFORMACJE DLA PACJENTÓW

Zabierz ze sobą jadąc do ośrodka:
 • dokumentację medyczną z dotychczasowego leczenia, dowód osobisty, dowód ubezpieczenia 
 • przyjmowane dotychczas leki
 • strój sportowy, wygodne obuwie
 • strój kąpielowy, klapki

BEZPŁATNE KONSULTACJE

poniedziałek, wtorek i czwartek
w godz. 9:00-10:00
tel. (44) 635 63 03

POSZUKAJ POMOCY

Tysiące ludzi odnalazło drogę do abstynencji i skutecznie uwolniło się od wyniszczających ich zdrowie problemów.

Odwiedź nasze poradnie:
 • woj. łódźkie (Łódź, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Pajęczno, Szczerców)
 • woj. mazowieckie (Warszawa)

UMÓW WIZYTĘ

tel:  44 635 63 03