logo2

Odwyk narkotykowy

odwyk narkotykowy Narkotyki są jednym z największych zagrożeń, jakie czyhają na człowieka w XXI wieku. Obiecują łatwą ucieczkę od problemów, rozrywkę, relaks. Jednak za tymi złudnymi obietnicami kryje się poważne zagrożenie. Zagrożenie dla zdrowia, życia. Sięgając po narkotyki, ryzykujesz utratą swojego życia – rodziny, przyjaciół, kariery… każda kolejna dawka to krok w stronę autodestrukcji.

Jeśli wpadłeś w szpony tego nałogu, nie możesz się poddawać. Zawsze jest droga wyjścia. Z pomocą specjalistów, przy odrobinie dobrej woli i konsekwencji, krok po kroku powrócisz do zdrowia i na nowo odkryjesz piękno świata, który Cię otacza. Jeśli potrzebujesz pomocy, nie wahaj się – zgłoś się na odwyk narkotykowy do Wolmed. Specjalnością naszej kliniki jest leczenie uzależnień – zarówno alkoholowego, narkotykowego, jak i nietypowych, np. takich jak uzależnienie od hazardu. Zaufaj naszemu doświadczeniu oraz empatycznemu podejściu do Pacjenta. Pomożemy Ci się uporać z nałogiem krok po kroku.

Odwyk narkotykowy i terapia

Jak rozpocząć walkę z uzależnieniem od narkotyków? Jeżeli przyznałeś sam przed sobą, że masz problem z tymi groźnymi używkami, wykonałeś pierwszy i najważniejszy krok na drodze do zdrowia. Teraz czas na kolejny. Jest nim odwyk narkotykowy. Detoks pozwoli Ci:

 • oczyścić organizm z toksyn,
 • przygotować ciało do dalszej terapii,
 • zmniejszyć ryzyko zespołu abstynencyjnego.

Przeprowadzimy go w naszej klinice leczenia uzależnień. Potrwa kilka dni i odbędzie się w przyjaznej atmosferze. Możesz również liczyć na opiekę lekarską – tak, aby proces zakończył się bezpiecznie.

Terapia uzależnienia od narkotyków

Gdy Twój organizm będzie wolny od substancji, które go zatruwały, będziemy mogli przystąpić do walki z uzależnieniem – przede wszystkim na poziomie psychologicznym i emocjonalnym. W Klinice Wolmed czeka na Ciebie zespół doświadczonych psychiatrów, psychologów oraz terapeutów – specjalistów, którzy pracują w oparciu o autorski program leczenia. Terapia indywidualna oraz grupowa, zajęcia kreatywne, terapia światłem, muzykoterapia, aromaterapia, zabiegi SPA, możliwość korzystania z aktywności na świeżym powietrzu… to wszystko sprawi, że walka z nałogiem zakończy się sukcesem.

Na nasze wsparcie możesz liczyć również po zakończeniu odwyku narkotykowego. Będziemy Ci towarzyszyć podczas drogi ku „czystości” i pełnej wolności od uzależnienia. Tak, abyś pożegnał je raz na zawsze i odzyskał szczęście oraz własną tożsamość.

Leczymy uzależnienia

Uzależnienie to nabyta silna potrzeba fizyczna i psychiczna stałego zażywania jakiejś substancji chemicznej, bądź dokonywania nałogowych zachowań.

Nasza Klinika prowadzi odtrucia poalkoholowe, polekowe i ponarkotykowe, których głównym celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn wywołujących objawy zatrucia oraz złagodzenie objawów zespołu abstynencyjnego, występującego w wyniku nadużywania substancji uzależniających. Leczymy także uzależnienia od hazardu, zakupów, internetu, pracy, seksu i inne.

Odtruwanie polega na podawaniu przez kilka dni na specjalnej sali detoksykacyjnej płynów infuzyjnych, leków, witamin, krystaloidów i uzupełnianiu poziomu elektrolitów.

INFORMACJE DLA PACJENTÓW

Zabierz ze sobą jadąc do ośrodka:
 • dokumentację medyczną z dotychczasowego leczenia, dowód osobisty, dowód ubezpieczenia 
 • przyjmowane dotychczas leki
 • strój sportowy, wygodne obuwie
 • strój kąpielowy, klapki
Na wniosek Pacjenta możliwe jest wykonanie kserokopii jego dokumentacji medycznej. Odpłatność usługi wynosi 0,35 zł za każdą stronę.

BEZPŁATNE KONSULTACJE

poniedziałek, wtorek i czwartek
w godz. 9:00-10:00
tel. (44) 635 63 03

POSZUKAJ POMOCY

Tysiące ludzi odnalazło drogę do abstynencji i skutecznie uwolniło się od wyniszczających ich zdrowie problemów.

Odwiedź nasze poradnie: 
 • Łódź
 • Piotrków Trybunalski
 • Bełchatów
 • Pajęczno
 • Szczerców
Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Pacjentów Klinika Wolmed jest obiektem monitorowanym.

UMÓW WIZYTĘ

tel:  44 635 63 03