logo2

Uzależnienie od hazardu

uzależnienie od hazarduUzależnienie od hazardu jest poważną chorobą, która dotyka coraz więcej osób. Choć samo w sobie nie oddziałuje negatywnie na stan organizmu Pacjenta, może nieść za sobą bardzo poważne konsekwencje. Utrata kontroli podczas uprawiania hazardu wpływa destrukcyjnie na wszystkie sfery życia uzależnionego – niszczy związki, karierę i może doprowadzić do bankructwa.

Aby wyjść z uzależnienia z hazardu, potrzebujesz fachowej pomocy. To nałóg podobny do uzależnienia od alkoholu, narkotyków czy pornografii. Jeśli czujesz, że uzależnienie od hazardu może być Twoim problemem, zgłoś się do Kliniki Wolmed.

Uzależnienie od hazardu – typowe symptomy

Uzależnienie od gier hazardowych, podobnie jak inne nałogi, zaczyna się bardzo niewinnie. Jedna partia w pokera, kilka godzin spędzonych przy automatach do gry, adrenalina, która towarzyszy każdej kolejnej rundzie, złudne poczucie szczęścia… Bardzo łatwo wpaść w pułapkę, z której trudno jest potem wyjść.

Zdarzyło Ci się grać do momentu, w którym przegrałeś wszystkie pieniądze? Tracisz poczucie czasu, gdy dołączasz do gry? Hazard często pochłania Twoje myśli? Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się nie dopełnić obowiązków zawodowych lub rodzinnych ze względu na hazard? Grasz, żeby poprawić sobie humor? To tylko kilka symptomów, które mogą wskazywać na to, że jesteś uzależniony. Jeśli doświadczasz choćby jednego z nich – skontaktuj się z nami i umów na konsultację. Pomożemy Ci odzyskać kontrolę.

Jak leczymy uzależnienie od hazardu?

Choć uzależnić można się od różnych czynników, proces leczenia przebiega podobnie. Dlatego nasze centrum leczenia uzależnień oferuje Ci nowoczesną i kompleksową terapię, dzięki której odzyskasz wolność i na nowo odkryjesz sens życia.

Zapewniamy Ci:

 • możliwość odbycia terapii w kameralnych, przyjaznych warunkach – blisko natury i z dala od zgiełku miasta,
 • nowoczesne formy terapii – sięgamy po skuteczne metody, które pozwolą Ci lepiej radzić sobie z uzależnieniem również po zakończeniu leczenia,
 • terapię grupową, indywidualną oraz ciekawe warsztaty terapeutyczne,
 • uzupełnienie terapii o komfortowy nocleg, zabiegi SPA czy masaże,
 • wsparcie doświadczonych specjalistów, którzy pomogą Ci przezwyciężyć kryzysy podczas leczenia.

Aby rozpocząć terapię, skontaktuj się z nami i umów się na konsultację. Podczas rozmowy udzielimy Ci wszystkich dodatkowych informacji.

Leczymy uzależnienia

Uzależnienie to nabyta silna potrzeba fizyczna i psychiczna stałego zażywania jakiejś substancji chemicznej, bądź dokonywania nałogowych zachowań.

Nasza Klinika prowadzi odtrucia poalkoholowe, polekowe i ponarkotykowe, których głównym celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn wywołujących objawy zatrucia oraz złagodzenie objawów zespołu abstynencyjnego, występującego w wyniku nadużywania substancji uzależniających. Leczymy także uzależnienia od hazardu, zakupów, internetu, pracy, seksu i inne.

Odtruwanie polega na podawaniu przez kilka dni na specjalnej sali detoksykacyjnej płynów infuzyjnych, leków, witamin, krystaloidów i uzupełnianiu poziomu elektrolitów.

INFORMACJE DLA PACJENTÓW

Zabierz ze sobą jadąc do ośrodka:
 • dokumentację medyczną z dotychczasowego leczenia, dowód osobisty, dowód ubezpieczenia 
 • przyjmowane dotychczas leki
 • strój sportowy, wygodne obuwie
 • strój kąpielowy, klapki
Na wniosek Pacjenta możliwe jest wykonanie kserokopii jego dokumentacji medycznej. Odpłatność usługi wynosi 0,35 zł za każdą stronę.

BEZPŁATNE KONSULTACJE

poniedziałek, wtorek i czwartek
w godz. 9:00-10:00
tel. (44) 635 63 03

POSZUKAJ POMOCY

Tysiące ludzi odnalazło drogę do abstynencji i skutecznie uwolniło się od wyniszczających ich zdrowie problemów.

Odwiedź nasze poradnie: 
 • Łódź
 • Piotrków Trybunalski
 • Bełchatów
 • Pajęczno
 • Szczerców
Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Pacjentów Klinika Wolmed jest obiektem monitorowanym.

UMÓW WIZYTĘ

tel:  44 635 63 03